Terminarz zawodów 2019



Terminarz Zawodów PZW Koło Poczesna 2019


Terminy zawodów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn .

GP – oznacza zawody zaliczane do cyklu Grand Prix Koła Poczesna 2019

Wszystkie zawody będą rozgrywane w trzech sektorach.

Sektory będą wyznaczane poprzez podzielenie ilości zawodników na trzy, jeśli liczba zawodników nie pozwoli nam równo podzielić sektorów, sektor największy będzie sektor A a następnie B

Oczywiście w GP 2019 znów nagrodzimy 5 najlepszych osób, ze względu na zmiany dotyczące organizacji zawodów w tym roku nagrodami będą rejestry na zbiornik Glinianka, dla trzech pierwszych będą okazałe puchary, proszę pamiętać, że GP 2019 jest także brane pod uwagę przy typowaniu zawodników na Ligę Kół czy ewentualnie inne zawody zewnętrzne.


1. 27.01.2019 – GP Zawody podlodowe zbiornik wodociągów - szczegóły później 10 zł opłata za zbiornik

2. 10.02.2019 – GP Zawody podlodowe zbiornik Glinianka - szczegóły później

3. 31.03.2019 - GP  Otwarcie sezonu zbiornik Glinianka, zawody spławikowe, zbiórka godz 7:00 rozpoczęcie godz 9:00

4. 07.04.2019 - GP  I tura Mistrzostw Koła feeder - zbiornik Wodociągów zbiórka godz 7:00 rozpoczęcie 8:30 zawody 5 godzin 10 zł opłata za zbiornik

5. 14.04.2019 - GP  II tura Mistrzostw Koła feeder - zbiornik Wodociągów zbiórka godz 7:00 rozpoczęcie 8:30 zawody 5 godzin 10 zł opłata za zbiornik

6. 28.04.2019 - GP  I tura Spławikowych Mistrzostw Koła - Zbiornik Wodociągów zbiórka godzina 7:00 rozpoczęcie godz 9:00 10 zł opłata za zbiornik

12 maja – Liga Kół Spławik

7. 19.05.2019 - GP II tura Spławikowych Mistrzostw Koła - Zbiornik Wodociągów zbiórka godzina 7:00  rozpoczęcie godz 9:00 10 zł opłata za zbiornik

25-26 maja Okręgowe Mistrzostwa Feeder

8. 02.06.2019 Dzień Dziecka Lasek Wrzosowa zbiórka godz 10:00 

8-9  czerwca Okręgowe Mistrzostwa Spławik

9. 16.06.2019 - GP  Memoriał Waldemara Drożdża Lasek Wrzosowa spławikowe zbiórka 7:00  rozpoczęcie 9:00

10. 29-30.06.2019 - GP Nocne zawody gruntowe zbiornik Pająk zbiórka sobota 18:00 zakończenie 7:00

11. 07.07.2019 - Spinningowe Mistrzostwa Koła z łódek I tura

12. 14.07.2019 - Spinningowe Mistrzostwa Koła z łódek II tura

13. 28.07.2019 - GP Puchar Lata - zawody na wędkę z kołowrotkiem - nagrody - zbiornik Glinianka zbiórka godz 7:00 rozpoczęcie 9:00

3-4 sierpnia Okręgowe Mistrzostwa Spinning

14. 11.08.2019 - GP Puchar Przewodniczącej Rady Gminy - zawody spławikowe Lasek Wrzosowa zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00

25 sierpnia Zawody Komendantów SSR

15. 01.09.2019 - GP Memoriał Jerzego Boreckiego i Barbary, Stanisława Czyż - zawody Spławikowe Lasek Wrzosowa zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00

8 września Zawody Aktywu Okręgu

Gdzieś tu Liga Kół feeder

16.  22.09.2019 - GP Zakończenie Sezonu - Puchar Wójta Gminy Poczesna -zbiornik Glinianka metoda dowolna zbiórka godz 7:00 rozpoczęcie 9:00

20 października - Liga Kół Spinning