Terminarz zawodów 2018



Terminarz Zawodów PZW Koło Poczesna 2018


Terminy zawodów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn .

GP – oznacza zawody zaliczane do cyklu Grand Prix Koła Poczesna 2018

Wszystkie zawody będą rozgrywane w trzech sektorach.

Sektory będą wyznaczane poprzez podzielenie ilości zawodników na trzy, jeśli liczba zawodników nie pozwoli nam równo podzielić sektorów, sektor największy będzie sektor A a następnie B

Oczywiście w GP 2018 znów nagrodzimy 5 najlepszych osób, ze względu na zmiany dotyczące organizacji zawodów w tym roku nagrodami będą rejestry na zbiornik Glinianka, dla trzech pierwszych będą okazałe puchary, proszę pamiętać, że GP 2018 jest także brane pod uwagę przy typowaniu zawodników na Ligę Kół czy ewentualnie inne zawody zewnętrzne.



8 Kwietnia GP - I tura mistrz. feeder - zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00 zb. Pająk


22 kwietnia GP - I tura spław. mistrz. koła - zb Wodociągów - grobla  7:00 rozpoczęcie 9:00 (10 zł opłata za zbiornik do koła Okoń)


29 kwietnia GP - II tura mistrz. spławik- zb Wodociągów od drogi - od betonu w prawo razem z krótka groblą (możliwe że jeden sektor przed betonem) zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00 (10 zł opłata za zbiornik do koła Okoń)

20 maja GP - II tura mistrz. feeder - zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00 zb. Wodociągów grobla
(10 zł opłata za zbiornik do koła Okoń)


3 czerwca Dzień Dziecka - Lasek zbiórka 9:30


16-17 czerwca GP - Nocne gruntowe - zb. Pajak   zbiórka 18:00 w sobotę  - wpisowe 30 zł w całości na nagrody

24 czerwca - "Puchar Prezesa" zawody spławikowe, Glinianka zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00


8 lipca GP - Puchar Lata - zawody spławikowe bez batów i tyczek wędka z kołowrotkiem - Glinianka zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00 (nagrody)


22 lipca GP- Memoriał Waldemara Drożdża - zawody spławikowe Lasek zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00


5 sierpnia GP- Memoriał Jerzego Boreckiego oraz Barbary i Stanisława Czyż - zawody spławikowe Lasek zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00


12 sierpnia - I tura Spinningowe mistrz, koła - Poraj z łódek (tutaj ustalimy szczegóły na pewno wcześniej trzeba będzie zgłosić udział w zawodach ze względu na organizację łódek)


19 sierpnia - II tura Spinningowe Mistrz koła - Poraj z łódek ((tutaj ustalimy szczegóły na pewno wcześniej trzeba będzie zgłosić udział w zawodach ze względu na organizację łódek)


16 września GP - Puchar Przewodniczącej Rady Gminy - zawody spławikowe Lasek zbiórka 7:00 rozpoczęcie 9:00


30 września GP - Puchar Wójta zamknięcie sezonu - metoda dowolna - Glinianka zbiórka godz. 8:00 rozpoczęcie 10:00