Wyniki zawodów Koła Poczesna


Wyniki Zawodów Koła Poczesna 2021

memorial-czyz-borecki-2021.pdf

puchar-lata-2021.pdf

puchar-przew-rady-gminy.pdf

decathlon-cup-feeder-ii-tura-2021.pdf

3595_decathlon-cup-feder-2021-1.pdf

nocne-2021.pdf

memorial-drozdz-2021.pdf

decathlon-cup-splawik-ii-tura-2021.pdf

decathlon-cup-splawik-i-tura-2021.pdf

spinning-decathol-cup-2021-final.pdf

spinning-decathol-cup-2021.pdf

puchar-prezesa-28032021.pdf

podlodowe-21022021.pdf

podlodowe-2021.pdf

Wyniki Zawodów Koła Poczesna 2020

puchar-wojta-2020.pdf

puchar-przewradygm-2020.pdf

memorial-borecki-czyz-2020.pdf

zawody-decathlon-cup-feeder-2020-2.pdf

zawody-decathlon-cup-feeder-2020-1.pdf

zawody-35-lecie-2020.pdf

zawody-decathlon-cup-splaik-2020-2-tura-final.pdf

zawody-decathlon-cup-splaik-2020.pdf

zawody-puchar-prezesa-2020.pdf

zawody-memorial-drozdz-21062020.pdf

zawody-nocne-pajak-13-14062020.pdf

spinning-decathlon-cup2020.pdf  



Wyniki Zawodów Koła Poczesna 2019

Puchar Wójta 2019

puchar-wojta-2019.pdf


Decathlon Cup Feeder II tura

decathlon-cup-feder-2.pdf

Decathlon Cup Feeder I tura

decathlon-cup-feder-1.pdf

Puchar Lata

puchar-lata-2019.pdf

Spinning Decathlon Cup - finalnie

zawody-spin-decathlon-final.pdf

Spinningowe zawody Decathlon Cup - I tura

zawody-spin-decathlon-1-tura.pdf

III Memoriał Waldemara Drożdża

iii-memorial-waldemara-drozdza.pdf

Zawody Nocne Gruntowe

nocne-gruntowe.pdf

Decathlon Cup - Spławik

decathlon-koncowe.pdf

decathlon-cup-splawik-ii-tura.pdf

Memoriał J.Boreckiego i B. S. Czyż

1378_memorial-borecki-czyz.pdf

Decathlon Cup Spławik - I Tura

decathlon-cup-splawik.pdf

Puchar Przewodniczącej

puchar-prewodniczacej.pdf


Puchar Prezesa 31.03.2019

zawody-puchar-prezesa-2019.pdf

2019

zawody-podlodowe-10022019.pdf








2018

Puchar Wójta

zawody-puchra-wojta.pdf

Memoriał Jerzego Boreckiego oraz Barbary i Stanisława Czyż

memorial-borecki-czyz.pdf

Memoriał Waldemara Drożdża - 22.07.2018

memorial-wdrozdz.pdf

Puchar Lata - 08.07.2018

puchar-lata.pdf

Zawody o Puchar Prezesa 24.06.2018

puchar-prezesa-24062018.pdf

Zawody nocne 16-17 czerwca 2018

zawody-nocne-16-172018.pdf


II tura Mistrzostw Koła Feeder

mistrzostwa-kola-feeder-koncowe.pdf

zawody-20052018-mistrz-feeder-2-tura.pdf

II tura Spławikowych Mistrzostw Koła

 zawody-29042018-mistrz-splawik-2-tura.pdf

mistrzostwa-kola-splawik-koncowe.pdf



I tura mistrzostw koła - spławik Zb Wodociągów 22.04.2018

zawody-22042018-mistrz-splawik-1-tura.pdf






I tura mistrzostw koła - feeder 08.04.2018

zawody-08042018-federm-mistrzostwa-1-tura.pdf



Zawody podlodowe 04.03.2018

zawody-04032018.pdf

Zawody o Puchar Wójta

zawody-15102017.pdf
Puchar Przewodniczącej Rady Gminy

zawody-27082017.pdf 

Memoriał Waldemara Dróżdża

zawody-06082017.pdf

PUCHAR LATA

zawody-30072017-puchar-lata.pdf

Feederowe Mistrzostwa Koła

mistrzostwa-kola-ferder-16072017.pdf

Memoriał Z. Boreckiego B. S. Czyż

zawody-09072017.pdf


Zawody Nocne - Poraj

zawody-24-25062017.pdf


Mistrzostwa Koła II tura

mistrzostwa-kola-2017-ii-tura.pdf


I tura Mistrzostwa Koła 2017

mistrzostwa-kola-2017-i-tura.pdf