Terminarz zawodów 2022



Terminarz Zawodów PZW Koło Poczesna 2022


ZAWODY TYLKO DLA CZŁONKÓW KOŁA POCZESNA - WSTĘP DARMOWY


Terminy zawodów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn .

GP – oznacza zawody zaliczane do cyklu Grand Prix Koła Poczesna 2022

Wszystkie zawody będą rozgrywane w trzech sektorach.

Sektory będą wyznaczane poprzez podzielenie ilości zawodników na trzy, jeśli liczba zawodników nie pozwoli nam równo podzielić sektorów, sektor największy będzie sektor A a następnie B

Oczywiście w GP 2022 znów nagrodzimy 5 najlepszych osób,  nagrodami będą rejestry na zbiornik Glinianka oraz okazałe puchary, proszę pamiętać, że GP 2022 jest także brane pod uwagę przy typowaniu zawodników na Ligę Kół czy ewentualnie inne zawody zewnętrzne.

W ROKU 2022 ODLICZAMY JEDEN NAJGORSZY WYNIK LUB NIEOBECNOŚĆ

GP SPINNING

Wszystkie zawody spinningowe będą zaliczane do GP Spinning - zasady liczenia pkt takie jak w GP co roku, jedne zawody odliczamy od całości, wpisowe na każde zawody to 10zł które będzie zbierane do wspólnej puli i zostanie podzielone pomiędzy 3 najlepszych z całego cyklu GPS w proporcjach : 1-50% 2-30% 3-20%. Ze względu na to ze zawody będą rozgrywane późną jesienią może wystąpić lód, gdyby uniemożliwił on rozegranie zawodów wtedy GPS kończymy ostatnimi rozegranymi zawodami. Do wygrania 3 rejestry na Glinę i 3 puchary (osoba która ewentualnie wygra rejestr w obu GP dostanie jeden rejestr nie dwa dla cioci, wujka, żony czy brata) Punktacja ryb Okoń, wzdręga, kleń, jaź 0,5pkt za każdy rozpoczęty cm (39,1cm = 40cm=20pkt) szczupak, sandacz, sum 1cm-1pkt, pstrąg 20 pkt sztuka.


ZAWODY KOŁA PZW POCZESNA 2022

GP Spławik/Feeder

1.     10.04 - GP Otwarcie sezonu „ Puchar Prezesa” (Glinianka) godz. 7.00, (metoda dowolna feeder lub spławik).

2.     15.05 - GP Spławikowe Mistrzostwa Koła (Huta), godz. 7.00

3.     29.05- GP Memoriał Waldemara Drożdża (Lasek), godz 7.00 (Zawody Spławikowe)

4.     25-26.06-  GP Zawody Nocne (gruntowe), godz. 17.00 do 7.00 (Glinianka).

5.     03.07- GP Feederowe Mistrzostwa Koła (Huta), godz. 7.00

6.     24.07- GP Puchar Przewodniczącej Rady Gminy (Lasek) godz. 7.00 (Zawody spławikowe).

7.     14.08- Puchar Wójta (Glinianka), (Wędka z kołowrotkiem spławik), godz. 7.00

8.     04.09- GP Memoriał B i S. Czyż, J. Boreckiego i W Pidzika (Lasek),

godz 7.00 (Zawody Spławikowe) 

 

GP Spinning

 

1.     01.05- GP Mistrzostwa Koła I Tura, godz. 7.00 (Glinianka)

2.     08.05- GP Mistrzostwa Koła II Tura, godz. 7.00 (Glinianka)

3.     19.06- GP Szczupak Glinianki, godz. 7.00 (Glinianka)

4.     02.10- GP Puchar Jesieni, godz. 7.00 (Glinianka)

5.     16.10- GP II Memoriał Henryka Oleksika, godz. 7.00 (Glinianka)

Pozostałe

1.     05.06- Dzień Dziecka